O nás

Naše vize

Lícní implantát, botulotoxin do obličeje, operace očních víček. To je jen zlomek možností, kterými se dnes běžně zmírňují projevy stárnutí nebo se vylepšuje vzhled. Některé zákroky estetické medicíny mohou být ve vašem těle ale časovanou bombou, která tiká, aniž by vás před ní někdo dopředu varoval. Právě proto jsme vytvořili tento edukační portál, abychom vám pomohli zorientovat se v džungli služeb estetické medicíny a s tím souvisejících zdravoních problémů. Co je naším cílem? Informovat vás o správných postupech jednotlivých ošetření. Seznámit vás nejen, co jednotlivé zákroky vašemu tělu přinesou, ale naopak jak se na něm mohou negativně podepsat. Poradit vám, jaké ošetření je pro vás nejlepší s minimálním zásahem nejen do organismu, ale i osobnosti. S námi budete vědět, jak zmírnit projevy stárnutí ale chytře a ne za každou cenu.

Abyste si byli opravdu jistí, že jste v dobrých rukou, navštivte certifikované a prověřené SmartAging clinics.

 

Desatero SmartAging zásad

  1. Přirozenost. Omlazení přirozenou cestou tak, aby se klient znovu cítil mladý a krásný, ale neztratil svou vlastní osobnost a jedinečný výraz tváře.
  2. Bezpečnost. Dodržování maximální míry bezpečnosti, žádné riziko poranění a vzniku otevřených ran. Žádná hospitalizace ani dlouhé dny rekonvalescence.
  3. Inovativnost. Používání nejmodernějších a nejkvatlitnějších produktů na trhu i nejšetrnějších metod, které přinášejí nová řešení v péči o sebe sama.
  4. Žádné kompromisy mezi krásou a zdravím. Nesmí být použito žádných chemikálií a nebezpečných toxinů. Naopak maximální využití tělu přirozených látek.
  5. Informovanost. Žádné zamlčování informací, maximální snaha klienta informovat o všem, co zákrok jeho tělu přinese. Seznámit ho jak s pozitivy, tak s negativy.
  6. Transparentnost. Informování klienta o skutečné ceně, kterou zaplatí. Žádné dodatečné náklady a záměrné zamlčování toho, kolik ho bude zákrok stát.
  7. Individuálnost. Usilování o maximální spokojenost. Respektování faktu, že každý může má individuální potřeby. Hledání cest, jak mu je co nejlépe vyplnit.
  8. Dlouhodobost. Komplexní plán řešení problémů.
  9. Odbornost. Jistota, že je klient v nejlepších rukou. Vše je provedeno proškolenými a certifikovanými pracovníky, kteří mají vysokou klinickou odbornost.
  10. Špičková kvalita. Zákroky prováděny na akreditovaných pracovištích SmartAging Clinics, kde jsou dodržovány stanovené postupy a skvělý servis.

Co jsou to SmartAging clinics?

Nejsou to jen další kliniky estetické medicíny nabízející klasické zákroky a produkty v péči o tělo a pleť. Akreditovaná pracoviště SmartAging Clinics poskytují klientovi něco navíc – KOMPLEXNÍ a INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ. V čem? Používají nejkvalitnější produkty na trhu a aplikují je nejšetrnějšími metodami. Dbají na to, aby se klient cítil znovu mladý a krásný, ale neztratil svůj jedinečný výraz tváře. Zásadně nepoužívají žádné chemikálie a nebezpečné toxiny. Naopak maximálně využívají tělu přirozených látek.

Dodržují maximální míru bezpečnosti. Zákroky jsou prováděny bez nutnosti hospitalizace nebo dlouhých dnů rekonvalescence. Nikdy záměrně nezamlčují žádné informace. Naopak se snaží klienta informovat o všem, co zákrok jeho tělu přinese (pozitiva i negativa). Vždy klienta seznámí se skutečnou cenou, kterou zaplatí.

Zákroky jsou provedeny proškolenými a certifikovanými pracovníky, kteří mají vysokou klinickou odbornost.  SmartAging certifikace dává klientům jistotu, že kliniky s tímto logem dodržují stanovené postupy ve všech zmíněných bodech a skvělý servis.

Respektujeme fakt, že každý má individuální potřeby a hledáme cesty, jak mu je co nejlépe vyplnit.  Buďte krásná  – Buďte SMART.

 

SmartAging koncept

Omladit klienta přirozenou a bezpečnou cestou, umožnit mu cítit se v dlouhodobé perspektivě dobře – zachovat jeho jedinečný výraz tváře, eliminovat psychickou závislost na zákrocích, zamezit nadměrné aplikaci toxinů a používání nekvalitních výplňových materiálů. Zazjistit používání nejkvalitnější produktů s maximální mírou bezpečnosti, skvělý servis, vysokou klinickou odbornost a finanční tranparentnost.

SmartAging certifikace dává klientům jistotou, že jsou v těch nejlepších rukou.

Rychlý kontakt

E-mail: info@aspironix.com

Sledujte nás