Možnosti léčby ED

 

Perorálně podávané léky – tablety

Existuje celá řada léků na lékařský předpis v podobě tablet, které mohou zvýšit přítok krve do penisu. Ale pouze v kombinaci se sexuální stimulací a manuální stimulací penisu mohou vyvolat erekci.

 

Podtlakové pumpy pro dosažení erekce

Fungují tak, že se na penis nasadí umělohmotný válec, ve kterém se vyvine podtlak, který podpoří proudění krve do penisu a tedy dosažení erekce. Na kořen penisu se navlékne elastický kroužek, který pomáhá erekci udržet. Erekce takto vyvolaná by neměla trvat déle než 45 minut.

 

Aplikace léků do močové trubice

Do močové trubice se zavede malé množství účinné látky – prostaglandinu E1, která po ropzuštění zvýší přítok krve do penisu; to vyvolá erekci.

Injekce

Při injekční léčbě se pomocí tenké jehly aplikuje lék (prostaglandin E1) přímo do těla penisu. Lék podporuje přítok krve do penisu, to vyvolá erekci i bez předchozí manuální stimulace. Tato metoda se používá tam, kde tablety nefungují nebo mají výrazné vedlejší účinky.

 

Penilní implantáty

Je zdravotnická pomůcka, která mužům s ED umožňuje dosáhnout dokonalou erekci. Při operaci se vkládá do penisu, ovládá se stiskem malého balonku umístěného v šourku.

Rychlý kontakt

E-mail: info@aspironix.com

Sledujte nás