Časté dotazy

Bolí aplikace vlastní plazmy?

Záleží na individuální citlivosti, ale zákrok sám o sobě není nijak bolestivý. Pacientovi je navíc na ošetřovaná místa aplikován znecitlivující krém, který působí během 20 – 30 min. v SmartAging klinikách používají ultra tenké jehličky, se kterými lze zákrok absolvovat i bez znecitlivění.

 

Mohu podstoupit zákrok omlazení plazmou ikdyž užívám léky na ředění krve?

Ano, ale, vždy je nutné zákrok konzultovat s lékařem.

 

Ve kterém ročním období je nejlepší podstoupit ošetření vlastní plazmou?

Ošetření je nejlepší podstupovat mimo letní měsíce tzn.: září-květen, nicméněnzákrok můžete podstoupit celý rok za předpokladu, že se budete chránit krémem s vysokým ochranným faktorem a budete dodržovat doporučení lékaře před a po aplikaci.

 

Jak funguje omlazení vlastní plazmou?

Krevní plazma v sobě nese krevní destičky, které obsahují protizánětlivé a růstové faktory. Tyto faktory obnovují pokožku na úrovni buněčné struktury. Pleť poté vypadá mladší a svěží. Více info ZDE.

 

Kde mohu podstoupit omlazení vlastní plazmou?

Kliniky na kterých se aplikuje plazma naleznete v sekci KLINIKY (prolink)

 

Co je to nitrogenová plazma?

Ošetření nitrogenovou plazmou se provádí za pomocí přístroje Neogen, který vytváří dusíkovou plazmu. Po přiložení koncovky přístroje Neogen na ošetřované místo se pleť výbojem nitrogenové plazmy zahřeje. Výsledkem je obnovení všech struktur pokožky. Více info ZDE.

 

Jak dlouho po ošetření Nitrogenovou plazmou nemuůžu mezi lidi?

Doba rekonvalescence je individuální dle intenzity ošetření. Po cca 2-3 dnech je možné nanést make-up. Oproti metodě CO2 laseru je tato doba poloviční.

 

Je aplikace nitrogenovou plazmou bolestivá?

Aplikace plazmy není bolestivá, záleží však na individuální citlivosti. Před aplikací Vám lékař vždy aplikuje na ošetřovaná místa znecitlivující krém, který začne působit během 20 -30 min. Pro vaši představu, bez znecitlivění to bolí asi tak, jako když se spálíte sluníčku.

 

Dokáže vlastní plazma vyplnit vrásky stejně jako botox nebo kyselina hyuluronová?

Vlastní plazma není výplňový materiál. To znamená, že autologní plazma nedělá objem ale vrací pleti pružnost, vitalitu a vyhlazuje jemné vrásky. Narozdíl od kyseliny hyaluronové nebo botulotoxinu lze plazmu používat dlouhodobě bez omezení. Plazma ovlivňuje mimiku a je zcela bezpečná.

 

Jak dlouho trvají účinky ošetření vlastní plazmou?

Délka účinku je velice individuální, ale obecně 6 měsíců až 1 rok. Aplikace vlastní plazmy probíhá ve třech aplikacích s měsíčním intervalem a čtvrtá aplikace se aplikuje po půl roce od první aplikace. Pro udržení efektu se doporučuje opakovat jednu aplikaci v rozhraní 6 měsíců až 1 rok od poslední aplikace dle doporučení lékaře.

 

O kolik se zkrátí rekonvalescence po operaci při aplikaci autologní kondiciované plazmy?

Rekonvalescence je kratší cca o polovinu. Záleží ale na závažnosti a typu zákroku po kterém se plazma bude aplikovat.

Rychlý kontakt

E-mail: info@aspironix.com

Sledujte nás