V. kongres estetické a laserové medicíny představil novinky v oblasti estetiky intimních partií a nabídl nová řešení komplikací v estetické medicíně

5. 6. 2018

1.– 2. června 2018 proběhl již pátý ročník kongresu Společnosti estetické a laserové medicíny ČLS JEP.  Hlavním tématem a cílem setkání specialistů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí, bylo především sdílení nejnovějších poznatků a trendů v oboru estetiky intimních oblastí a řešení komplikací spojených s výkonem estetických zákroků. Kromě toho měli návštěvníci i možnost seznámit se s revolučními technologiemi pro omlazení pleti přirozenou cestou za použití moderních přístrojů, a to s důrazem na zachování vlastní mimiky a osobnosti klienta.

 

„Popularita estetických zákroků rok od roku výrazně stoupá a vypadat svěže, přirozeně mladší se stává fenoménem dnešní doby“, uvádí Mgr. Jitka Krotká, Sales Manager společnosti Aspironix s.r.o., a dodává, „velmi nás těší, že jsme součástí takto významné akce a můžeme návštěvníkům kongresu představit nový trend Smart Aging, který osobně vnímáme jako efektivní řešení v boji s příznaky stárnutí pokožky. Klíčovým faktorem je pro nás špičková kvalita produktů s vysokým komfortem zajišťujícím bezpečnost klientů.“

 

Během odborného programu kongresu zazněly přednášky týkající se zejména hlavního tématu – estetické medicíny intimních partií od doc. PhDr. Dr. phil. Laury Janáčková, CSc. Významnou sekcí programu byla však i část věnovaná plastické chirurgii, kde se jako přednášející představil např. doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. V průběhu odpoledním bloku prvního dne se následně přednášející zaměřili na téma regenerace v estetické medicíně, kdy MUDr. Anna Jiráková, PhD., představila využití Plazmaterapie jako regeneračního prostředku k ošetření různých částí lidského těla, nejen obličeje.

 

Pro účastníky byl na závěr druhého dne připraven praktický workshopu vedený Mgr. Jiřím Slavíkem a doc. MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc., který byl zaměřen na úskalí nové legislativy EU tzv. GDPR, neboli nařízení o ochraně osobních údajů platné od 25. května letošního roku.

Rychlý kontakt

E-mail: info@aspironix.com

Sledujte nás