Omlazení pleti Nitrogenovou plazmou

Jemné i hluboké vrásky, suchá pokožka nebo povadlá pleť. Tyto příznaky stárnutí jsou na vaši kůži nejvíce patrné i proto, že na ni dlouhodobě působí celá řada vnějších vlivů. Sluneční záření, vítr i stres způsobují ztenčování jednotlivých vrstev kůže, která tak postupně ztrácí svou pružnost.

Díky unikátní technologii NeoGen, která je vhodná pro všechny typy pleti, můžete strukturu pokožky výrazně změnit a dlouhodobě ji regenerovat nejen na povrchu. Přitom nemusíte podstoupit operaci nebo ošetření laserem. Jak to funguje? V průběhu ošetření přístrojově prohřejeme vaši kožní strukturu, které stimuluje tvorbu kolagenu a elastanu. Vše proběhne hluboko pod svrchní vrstvou pokožky, takže dojde k účinné regeneraci tkáně. Tkáň se obnoví těsně pod povrchem kůže i v její hloubce. Plazmatickou energii tentokrát získáme ze stlačeného dusíku.

Po pár dnech se Vám začne vytvářet zcela nová kůže, která bude pevná, mladistvá a vyhlazená. Buďte krásná – Buďte SMART.

Výhody zákroku

 • Celý zákrok netrvá déle než 70 minut (včetně třiceti minutové aplikace znecitlivějícího krému)
 • Minimální bolestivost
 • Žádní riziko poranění a vzniku otevřených ran
 • Dlouhodobý účinek – vydrží až 24 měsíců po jediném ošetření
 • Žádná hospitalizace, skalpel ani dlouhé dny rekonvalescence
 • Nedochází k narušení nervových vláken, které by vedlo ke ztrátě mimiky
 • Pokožka je ošetřena v celé ploše, tedy 100% celké struktury pokožky
 • Maximální bezpečnost a sterilita

Jaké zlepšení mohu očekávat?

 • Omlazení celého obličej včetně vypnutí očních víček a odstranění veškerých známek stáří, včetně pigmentace
 • Vyhlazení jemných i hlubokých vrásek v okolí očí a úst s překvapivě dlouhotrvajícím účinkem
 • Regenerování kůže, zanechání hladší pokožky a celkové navracení zdravého mladistvého vzhledu
 • Sjednocení tónu pleti v oblastech dekoltu, krku a ostatních částech
 • Redukování jizev po akné nebo úrazech
 • Léčení virových onemocnění kůže způsobené lidskými papilomaviry.
 • Léčení neinfekčních kožních nemocí jakou jsou aktinická a seborrhoická dermatitida.

Průběh zákroku

 1. Dermatolog nejprve zbaví pleť všech nečistot tak, aby byla připravená na zákrok.
 2. Potom aplikuje znecitlivující přípravek za použití tzv. okluzivní techniky, kdy je ošetřená oblast po dobu 25 min zakrytá pro zvýšení účinku anestetického krému. Nemusíte se bát bolesti, je možné použít i lokální znecitlivění.
 3. V dalším kroku pomocí přístroje Portrait NeoGen, který využívá plazmatickou energii ze stlačeného dusíku, prohřeje vaši kožní strukturu tak, aby unikátním způsobem zakonzervovala vnější vrstvu pokožky. Ta po zákroku působní jako přírodní ochranná vrstva nové zdravé pokožky, která se tvoří pod ní.
 4. Následně lékař potře ošetřovanou oblast silnou vrstvou vazelíny, protože bude velmi citlivá a začervenalá.
 5. V průběhu zákroku i po něm je možné, že budete pociťovat teplo na kůži, které lze přirovnat k pocitu jako při opalování.

V závislosti na oblasti ošetření a stavu pokožky Vám ošetřující lékař doporučí, kolikrát je třeba zákrok opakovat, aby se dostáhlo očekávaného výsledku. Hned po něm ale uvidíte zlepšení kvality vaší pleti, která se v následujících týdnech a měsících bude ještě intezivněji projevovat.

Kde mohu zákrok podstoupit?

Navštivte jednu z našich certifikovaných SmartAging® klinik, kde můžete očekávat individuální přístup. Erudovaný lékař Vám doporučí způsob ošetření na míru, popíše detailně jeho efekt, vysvětlí, co můžete od zákroku očekávat, a v neposlední řadě zákrok odborně provede.

Doporučení před zákrokem

2 týdny před

Omezte nadměrné slunění. Při pobytu na slunci vždycky používejte ochranné prostředky s faktorem alespoň SPF 30+. Naneste je na všechna místa, která budou ošetřována. I přes použití ochranných prostředků nezapomínejte chránit kůži oděvem, slunečními brýlemi nebo pokrývkou hlavy.

1 týden před

Vyhněte se zejména veškerému hloubkovému čištění pokožky nebo povrchovému obrušování v oblastech, které plánujete ošetřit. Pokud máte ve zvyku provádět pravidelný peeling, tentokrát se mu určitě vyhněte. V případě, že používáte kosmetiku, která obsahuje tretinoin, přestaňte ji v tomto čase používat.

Doporučení po zákroku

Pár dnů po ošetření

Ošetřená kůže se začne odlupovat. Vše probíhá tak jak má, nastartoval se přirozený proces obnovy Vaší pokožky. Kůži proto nijak nenarušujte, neškrábejte nebo se dokonce nesnažte celému procesu pomáhat jejím loupáním. Tento režim zachovávejte přibližně 2 – 10 dní po ošetření. Pokud používáte make-up, v této době se mu vyhněte. Muži by se po tuto dobu neměli holit.

3 – 4 týdny po ošetření

Vyvarujte se pobytu na slunci nebo přímému slunění. Pokud půjdete na slunce, ošetřete pokožku krémem s vysokým SPF faktorem.

NU´Clinic

Kominárska 1A, 831 04  Bratislava

Tel: +421 903244714

Email: jana.chudíkova@nuclinic.sk

Web: www.nuclinic.sk

Interklinik

Eisteinova 7, 851 01 Bratislava

Tel: +421 905480848

Email: interklinik@interklinik.sk

Web: www.interklinik.sk

Rychlý kontakt

E-mail: info@aspironix.com

Sledujte nás